GastroCoffee Roastery- Istanbul , Türkiye
+902124387090
info@gastrokahve.com

Hakkımızda

Kahve ve Gastronomi Uzmanı

GastroKahve olarak yaklaşık 15 senelik kahve sektöründeki tecrübemiz ile ev dışı tüketim olan Hotel, Restaurant, Cafe noktalarının kahve ve sıcak içecek çözüm ortağı pozisyonunda hizmet vermektedir.

Taze ve Butik üretim kahve çözümlerinin yanısıra, yine üretim portföyü içinde yer alan yaklaşık 20 çeşit gurme çay grubu, sıcak çikolata, beyaz çikolata, chai latte ve smoothie & frappe tozlarının yer aldığı toz ürün kategorisi ile gıda tarafında partner pozisyonunda yer alır.

Türkiye Distribütörlüğü’nü yürüttüğü İsviçre’nin ve dünyanın en büyük markalarından Rex-Royal full otomatik kahve makineleri, yine alanında lider Hollanda menşeili Filtre Kahve ve Instant makineleri kısmında Bravilor Bonamat ve İtalyan gruplu kahve makinelerinde La Nuova Era ile hem satış hem de satış sonrası hizmetleri %100 güvenle sağlamaktadır.

3. Nesil demleme ekipmanları ile nitelikli kahvelerin en iyi şekilde demlenmesini sağlayan tedariki de barındıran GastroKahve olarak A’dan Z’ye bir noktadaki kurulumdan başlayarak yıllık periyoda kadar uzanan Profesyonel Danışmanlık ve Eğitim hizmetlerini de uzman kadrosu ile sizlere sunmaktadır.

Şirket olarak çalışma politikamızın çözüm ortaklığı ve odaklı olması hizmet yapımızın da profesyonel, proaktif ve süreklilik kuralını da beraberinde getirmektedir.

Showroom’umuzda sizleri ağırlamaktan, ürünlerimizi kendinizin bizzat denemizden ve kahvemizin sizlere ikramından mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz…

Kahve, mutluluk verir…

GastroKahve Team

Gastrokahve-Katalog-2020-A