GastroCoffee Roastery- Istanbul , Türkiye
+902124387090
info@gastrokahve.com

Rex-Royal S200

Kahve ve Gastronomi Uzmanı

Rex-Royal S200 Profesyonel Seri Full Otomatik Kahve Makinesi

Dünyanın profesyonel full otomatik espresso makineleri arasında lider markalardan biri olarak öne çıkan Rex-Royal markasının S200 modeli, SCS Compact’a benzese de kapasite, dış dizayndaki detaylar, ekran ve donanımları ile SCS’den ayrılmaktadır.

Saatte 160 Fincan Kahve Kapasitesi, 7″ Türkçe Dokunmatik Ekranı ile çoklu ürün programlama, paslanmaz çelik demleme ünitesi ve aynı anda çekirdek kahve ve sıcak çikolata, chai latte gibi instant ürün seçeneklerini tek tuş ile sunması en önemli özelliklerindendir.

Değirmen seçenekleri, Instant hazneleri, buhar çubuğu, yanına eklenecek fincan ısıtıcı, şekerlik dispenser ile buzdolabı veya karton bardak tutucu gibi eklentileri ile size özel dizayn edilir ve üretilir. Yan kısmında yer alan S200 Ambiante Light Led Işık Sistemli logo alanları da sizin logonuz veya işletme isminiz ile üretilmekte ve tamamen private label bir makine haline de gelebilmektedir. Yan kapaklarda uygulanan ahşap giydirmeler de opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Günlük kapasitenin 700-1000 fincan arası işletmelerde, zincir mağazalarda hem baristalar tarafından hem de self servis hale uyarlanarak müşterileriniz tarafından rahatlıkla kullanılmaktadır.