GastroCoffee Roastery- Istanbul , Türkiye
+902124387090
info@gastrokahve.com

Sıcak Toz İçecekler

Kahve ve Gastronomi Uzmanı

Albero del Caffe ® Sıcak Çikolata & Beyaz Çikolata

Üstün kalite ile üretilen toz Sıcak Çikolata (Siyah) 1.000 gramlık ambalajlarda sunulmaktadır. İki çeşit kullanım türüne göre çeşidi mevcuttur.

  • Sıcak Çikolata Bitter : Yoğun kıvamlı süt ile birleşen sıcak çikolatadır. Benmari usulü sıcak çikolata makinelerinde yapılacağı gibi espresso makinelerinin buhar çubuklarında da kıvamlı ve yoğun bir ürün elde edebilirsiniz.
  • Granül : İthal olan bu sıcak çikolata ise su ile instant makinelerin çırpıcıları ile mix olur. Topaklanma yapmaz ve gerçek çikolata tadını sizlere sunar.

Beyaz çikolata da yine siyah çikolata da olduğu gibi 1.000 gramlık ambalajlarda sunulur. Süt ile aynı metod ile birleşir. Yoğun ve yüksek aromaya sahiptir.

Albero del Caffe ® Chai Latte

Son dönemlerin popüler ürünü Chai Latte yine 1. sınıf kalite hammadde ile harmanlanan, çay aroması, mahlep, karanfil ve tarçın ile zencefilin yoğun lezzetleri ile size harika bir keyif sunar. 1.000 gramlık ambalajlarda sunulmaktadır.

* Tüm Sıcak Çikolata, Beyaz Çikolata ve Chai Latte ürünleri diğer ürünlerde olduğu gibi sizin ambalajınızla, sizin logonuz ile size özel private label olarak üretilmektedir.