GastroCoffee Roastery- Istanbul , Türkiye
+902124387090
info@gastrokahve.com

Bravilor Bonamat Aurora

Kahve ve Gastronomi Uzmanı

Bravilor Bonamat “AURORA” Filtre Kahve Makinesi

Hollanda menşeili Bravilor Bonamat markası dünyada filtre kahve makineleri ve instant makinelerinde lider firmalardan bir tanesi olarak yer almaktadır. Bir çok büyük zincir marka ve kahve firmasının çözüm ortağı olan markada her ihtiyaca yönelik model alt yapısı fazlasıyla bulunmakta ve sizlere servis etmektedir.

Aurora modeli profesyonel grup içinde yer alan her cafe, restaurant ve hotel noktasının kullanımında özel termal paslanmaz çelik termosa demleme yapar. 

Aurora modelinin en önemli özelliği 4 Saat boyunca özel termos sistemi kahvenin aroması ve sıcaklığını sabit tutar. Termos üzerindeki dijital gösterge sayesinde termos içindeki kahve miktarını kontrol edebilirsiniz. 5,7 Lt. kapasiteli termosu isteğinize bağlı olarak çeyrek, yarım ve full olarak demleyebilirisiniz. Ayrıca dokunmatik ekranından gireceğiniz reçete ile kahvenizin gramajını değiştirmeden daha sert veya daha yumuşak demlemeler yapabilirsiniz. Aurora modeli direk su hattına arıtma sistemi ile bağlıdır. Arıtma sistemi harici olarak satılmaktadır. Termoslar harici olarak musluk sistemi ile self servis veya bar içinde makine olmadan kullanılmaktadır. Başlıca özellikleri ; 

  • 5,7 Lt. Termosa demleme yapar
  • 1 demleme haznesi mevcuttur
  • 5,7 Lt. termos demleme süresi full dolu hali ile 15 dakikadır.
  • Saatte 47,4 Lt. , yaklaşık 381 fincan demleme kapasitesine sahiptir.
  • Güç : 3.000 W
  • Ölçüler : 340 (en) x 595 (derinlik) x 815 (yükseklik) mm.
  • Termosun sıcaklık ve aromayı saklama kapasitesi 4 saattir.

Her makine setinden 1 adet termal termos makine ile beraber gelmektedir. Harici termoslar opsiyonel olarak satılmaktadır. Bravilor Bonamat Aurora modelinde “B5″ kod ile kutusu içinde 250 adet yer alan Bravilor Bonamat filtre kağıtları kullanılmaktadır.