GastroCoffee Roastery- Istanbul , Türkiye
+902124387090
info@gastrokahve.com

Rex-Royal S500

Kahve ve Gastronomi Uzmanı

Rex-Royal S500 Profesyonel Seri Full Otomatik Kahve Makinesi

S500 modeli Rex-Royal markasının en yüksek kapasiteli modelidir.

Saatte 350 fincan ve üzeri kahve kapasitesi, 23 gram kahve alabilme kapasitesine sahip çift salvo motorlu paslanmaz çelik demleme ünitesi, 1 veya 2 değirmen seçeneği ve instant ürün hazneleri ile tek tuş ile gurme kahve kalitesini en üst düzeyde ve süreklilik ile alabilirsiniz.

S500 serisine özel ; 7″inç ekranın yanısıra 10.5″inç video oynatabilme özelliğine sahip büyük Türkçe Ekran Seçeneği de opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Ayrıca yalnızca S300 ve S500 modellerine özel COMPACT FOAM patentli özel süt köpürtme sistemi ile standart sütü krema kıvamına getirmesi, özel latte ve sütlü ürünler yapmanızı sağlayan, farklılık yaratan özel opsiyonel seçenek olarak sunulmaktadır.

S500 modelinde yer alan 3 ayrı kazan sayesinde buhar gücü ve kahve kapasitesi en üst düzeyde sizlere sağlanmaktadır. Opsiyonel olarak sunulan Barista Steam ve Power Steam buhar çubukları sayesinde termostatlı ayar ve programlama ile latte yapabileceğiniz krema kıvamındaki süt aynı geleneksel makinede aldığınız gibi oluşturulmaktadır.

Kapasite, Ekran ve size özel logo ve giydirmeler ile private label bir makine haline gelen S500 tüketimi yoğun otel ve zincir mağazalarda günlük 1.500 fincan kahve verimlerinde dahi rahatlıkla hizmet vermekte ve self servise uygunluğu ile kullanıcı dostu bir model olarak göze çarpmaktadır.